Browse By

Fotelik rowerowy WeeRide Safe Front Deluxe – recenzja

10 thoughts on “Fotelik rowerowy WeeRide Safe Front Deluxe – recenzja”

 1. Magda says:

  Zastanawiam sie nad tym fotelikiem Ale martwi mnie tzw jazda okrakiem A w zasadzie martwi to mojego męża, to on będzie kierowcą ;) fotelik docelowo ma byc na zwykłym góralu
  Jak bardzo utrudniona jest jazda ?

  1. Maggie says:

   Jazda nie jest utrudniona, mimo że ciut trzeba szerzej nogi trzymać, to nie odbiera się tego jako dyskomfort, jest wygodnie. Przejechaliśmy już tysiące kilometrów z małą i zarówno ja jak i mąż nie widzimy wad, jazda to sama frajda. Mała z przodu siedzi, wszystko widzi, łatwo się z nią komunikować. Gwarantuję, że Wam się spodoba :)

 2. Ola says:

  Hej! Rozważam zakup tego fotelika, zastanawia mnie tylko, czy nie jestem za niska. Pozwól, że zapytam, ile masz wzrostu? Ja mam 165 cm, będę coś widziała? ;)

  1. Maggie says:

   Olu ja mam niewiele więcej, bo 170 cm wzrostu ale niższy wzrost nie stoi na przeszkodzie. Fotelik osadzony jest na ramie, a opiekun reguluje sobie siodełkiem, ja bez problemu objechałam z córką setki kilometrów. Bez problemu wszystko widać, komfortowo się jedzie. Mega komfort i przyjemność takie podróże z malutki dzieckiem. I swoboda dla mamy, która nie musi tylko zasuwać z wózkiem, ale może aktywnie spędzić dzień :) Polecam Ci, gwarantuję, że będziesz zadowolona :) udanych wypraw!

 3. TosiMama says:

  Nigdy nie jeździliśmy z Tosią rowerami. Sporo nas ominęło.

  1. Maggie says:

   Polecamy :) nigdy nie jest za późno żeby nadrobić :)

 4. olimama24 says:

  O rany, pierwszy raz widzę taki wynalazek :) ale to jest genialne!! Jaka szkoda, że nie zobaczyłam tego gdy syn i córka byli mniejsi. Słodki ten kask, co to za firma? gdzie taki można kupić? są jakieś inne wzory?

 5. Natasza says:

  Koleżanka ma taki i chwali. Ja wolałam jednak zainwestować w przyczepkę rowerową. Wybraliśmy z mężem [moderacja****][admin:jeżeli chcecie umieścic reklamę zapraszam do zakładki współpraca] i już od dłuższego czasu nam służy. Mamy dwoje dzieci więc ta przyczepka jest idealna. Często jeździmy na wieś do moich rodziców gdzie jest dużo terenów do wycieczek rowerowych więc fajnie mieć taki sprzęt. Ma dobrą amortyzację więc dzieci mocno „nie skaczą” na każdym dołku.

  1. Maggie says:

   Przyczepki są super, niestety duży koszt. Przy dwójce na pewno mega praktyczne.

 6. zbyszek says:

  Interesująca alternatywa dla fotelików montowanych z tyłu. I środek cieżkości nie powinien utrudniać kierowania rowerem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *