Browse By

O mnie

Cześć!

Zapraszam do odwiedzania i czytania mojej strony, poprzez którą chcę podzielić się pomysłami na kreatywne życie :)

Jeżeli spodobały Ci się moje artykuły, to będzie mi bardzo miło jeśli je udostępnisz, skomentujesz, albo klikniesz lubię to na Facebooku. Zajmie Ci to chwilę, ale dla mnie będzie niezwykle motywującym znakiem, że moja praca została doceniona :)

 

Kreatywne zycie

5 thoughts on “O mnie”

 1. POLSKA FARMA says:

  Zapraszam osoby robiące derby do sąsiedztwa POLSKA FARMA .Herb zielony mężczyzna na czerwonym tle. Moja farma nazywa się TOMEK. Nasze puchary to 19 złotych 8 srebrnych 6 brązowych.

 2. anushka says:

  Witam, jak się z Panią skontaktować żeby zamówić króliczka? :)

  1. Dexa says:

   Witam serdecznie,

   Proszę o kontakt na adres mailowy: kreatywnezycie@wp.pl :) Ustalimy szczegóły :)

 3. Kicia says:

  Bardzo się cieszę że trafiłam na tę stronę. Mam jednak pytanie i problem związany z grą Hay Day Zniknęli mi sąsiedzi z domku i jak na razie nikt nie odpowiedział mi na prośbę o pomoc w uzyskaniu sąsiadów :( Jestem w okresie “drugiej” a młodości i potrzebuję jasnej “łopatologicznej” odpowiedzi Może tu znajdę dobrą duszę co mi pomoże.

  1. Dexa says:

   Ten domek przy farmie to dany klan, grupa użytkowników, która deklaruje wspólne sąsiedztwo w grze. Podejrzewam, że Twoi sąsiedzi się “wyprowadzili” z tego klanu.

   Jak klikniesz na dom, musisz dołączyć się do innego klanu, bo być może Twoi sąsiedzi również zmienili sąsiedztwo na bardziej pożyteczne. Każdy w tej grze szuka w sąsiadach wsparcia tj. aby można było od nich kupić brakujące towary: gwoździe, płody rolne czy na przykład ryby bądź mięso z krabów. W biernym klanie marny pozytek z sąsiadów zatem.

   Proponuję Ci kliknij na domek, masz tam po lewej przycisk LEAVE, to naciśnij go i opuść ten swój obecny, nie zapełniony klan poprzez CONFIRM. A następnie kliknij ponownie na domek, wyświetli Ci się lista klanów (grup, z których każda ma własną nazwę i herb) i masz tam status ile miejsc wolnych jest w danym klanie. Kliknij na klan który Cie interesuje i który ma wolne miejsca a następnie wyświetli Ci się lista jego członków. Jeżeli chcesz dołączyć do tego klanu, kliknij JOIN :)

   No i już w zakładce sąsiedzi pojawią się użytkownicy z tego klanu, do którego dołączyłaś.

   Mam nadzieję, że wyjaśniłam :) Jak dalej masz problem, pisz. Wytłumacze jaśniej :)

   Pozdrawiam i życzę miłej gry!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *