Browse By

Stay open minded! Twoja droga do sukcesu

4 thoughts on “Stay open minded! Twoja droga do sukcesu”

 1. jadwiga says:

  witam!
  bardzo mądre spostrzeżenia i wnioski Maggie, ale chyba jeszcze bardziej trudne do realizacji, choć przecierz nie ma rzeczy niemożliwych i prawie wszystko można jak się chce…?

  1. Dexa says:

   Dokładnie, życie jest krótkie, trzeba mieć odwagę by naprawdę żyć, by nie tracić każdego dnia :)cieszmy się że otaczają nas najbliżsi, cieszmy się ich obecnością, cieszmy się pieknymi chwilami które nam się przytrafiają, kolekcjonujmy miłe wspomnienia, bo życie to naprawdę migawka, szkoda marnować je na kłótnie, spory. Bardzo podoba mi się taki stary przekaz który gdzieś tam kiedyś przeczytałam w necie: że w młodości wmawiamy sobie kompleksy, upadamy po ciężarem błędów jakie zdarza nam się popełnić, dopiero będąc w siele wieku zakładamy “liliowy kapelusz” i nie przejmujemy się niczym wychodząc i ciesząc się światem… właśnie większość z nas dostrzega to dopiero na starość…

   Trzeba się cieszyć tym co mamy i walczyć o każdą chwilę, bo to my kreujemy nasze życie :) Uczmy się na błędach, wymagajmy od siebie więcej i nie zwalajmy winy na innych za to że coś nam się nie udaje.

   Każdy deklaruje, że żyje zgodnie z wolą, przesłaniem Boga, ale czy naprawdę? naprawdę nie mamy w sobie zawiści? walczmy z nią? walczmy z niesprawiedliwością, bądźmy wrażliwi na krzywdę drugiego człowieka. Nikt nie jest doskonały, każdy ma chwile słabości, ale trzeba udoskonalać siebie… wtedy życie naprawdę można przeżyć ciekawie, szczęśliwie, kreatywnie…

 2. emma23 says:

  No tak, w końcu życie stoi otworem, trzeba tylko walczyć o swoje i się nie poddawać. Szkoda tylko, że często też ludzie kładą nam kłody pod nogi.

  Dobre przesłanie :) Zgadzam się z nim!

 3. pawel says:

  coś w tym jest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *