Browse By

Lego Duplo Kraina Lodu zamek Elzy

Klocki Lego Duplo absolutnie są zabawką, którą warto kupić. Rozwijają kreatywność i logiczne myślenie, a przy tym „rosną razem z dzieckiem”. Wystarczy dokupić nowy zestaw albo kilka klocków tematycznych i zabawa nabiera świeżości, otwiera się wachlarz nowych możliwości. 

O klockach Lego i ich zamiennikach pisałam też TU (kliknij)

Dziś pokażę Wam zestaw, który absolutnie podbije serca wszystkich małych miłośniczek animacji Kraina Lodu. To zamek Elzy. 

Zamek Elzy Lego Duplo

Zamek Kraina Lodu Duplo opinie

Lego Duplo Zamek Kraina Lodu

Elza castle duplo

LEGO DUPLO ZAMEK ELZY  (zestaw numer 10899)

Dedykowany: od 2 roku życia (moim zdaniem nawet młodsze dzieci go pokochają, 16 msc dziecko tak samo zafascynowane jak 4 latka).

Zamek Kraina Lodu Duplo

Zamek Krainy Lodu

Inspirowany filmem animowanym „Kraina Lodu” Disneya. 

Elza castle duplo

Zamek Kraina Lodu Duplo opinie

Duplo Zamek Elzy opinie

Zawiera 59 elementów, z których możemy zbudować zamek ze zjeżdżalnią i go wyposażyć w stoliczek i krzesełka. W tym są 3 figurki: Elzy, Anny i Olafa. 

Lego Duplo Anna i Elza i Olaf

Jeden klocek ma wbudowane podświetlenie, uruchamia się je przyciskiem. Świeci w różnych kolorach. Efektownie to wygląda, gdy wpleciemy go gdzieś między oknami, które są przezroczyste lub klockami z brokatem. 

Świecący klocek Duplo

Klocki duże, jak to Duplo, wygodne dla małych rączek.

Duplo Zamek Elzy opinie

Rozwijają zdolności manualne, motoryczne oraz kreatywność.

Figurka Anny ma zdejmowaną spódniczkę i płaszczyk. 

Anna Lego Duplo

Anna i Elza duplo

Elza ma zdejmowaną spódniczkę z doszytym płaszczem. 

Duplo Elza opinia

Elza Lego Duplo figurka

Elza Lego Duplo figurka

Wymiary: ok. 28 x 19 x 16 cm

Zamek Elzy Lego Duplo

MOJA OPINIA O KLOCKACH 

Każdy wie, że Lego produkuje bardzo dobrej jakości klocki. To zabawka dla wielu pokoleń odporna na „destrukcyjno-poznawcze zapędy maluchów”. 

Ten zestaw również jest bardzo pomysłowy i pięknie wykonany. Figurki księżniczek zaprojektowane i odlane z wielką dbałością o detale. 

W zasadzie mogę się przyczepić tylko do jednego – do ceny. W tej cenie (koszt zestawu oscyluje w kwocie 200 zł – grudzień 2019) twórcy oferują nam bardzo mało klocków. Po prostu założyli, że „fenomen Elzy” skusi i tak większość rodziców czy dziadków, by sprawić małym fanom radość. No coś w tym jest, moje córki oczarowane zamkiem. Łącząc zestaw z resztą kolekcji Lego możemy tworzyć fantastyczne budowle i kreować wiele scenariuszy zabawy. 

Dziękujemy babci i dziadkowi za zamek! 

Zobacz też inne moje recenzje produktów inspirowanych animacją „Kraina lodu” (kliknij w obrazek):

Jeżeli spodobał Ci się mój artykuł, to będzie mi bardzo miło jeśli go udostępnisz, skomentujesz, albo klikniesz lubię to na Facebooku lub na Instagramie. Zajmie Ci to chwilę, ale dla mnie będzie niezwykle motywującym znakiem, że moja praca została doceniona :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *