Browse By

Chińskie ludziki kompatybilne z LEGO Duplo – opinia

6 thoughts on “Chińskie ludziki kompatybilne z LEGO Duplo – opinia”

 1. Adam says:

  Ja osobiscie wole orginalne duplo pomimo wysokiej ceny. Przynajmniej mam pewność, że klocki zostały wyprodukowane zgodnie ze standardami i dopuszczone do sprzedaży dla najmłodszych. Te chinskie może i nie różnią się wiele ale nikt nie wie czy są tak do końca bezpieczne. Już chyba lepiej kupić używane duplo na allegro czy olx. Jakkolwiek to jest juz kwestia wyboru każdego rodzica i nie oszukujmy się “zasobności portfela” (nie każdego stać na zakup x liczby zestawów po średnio 100 zlotych za małe pudełko)

  1. Maggie says:

   Mamy i sporo oryginałów i trochę innych zestawów i używane i nowe :) Piękne czasy nastały, tyle zabawek na rynku że głowa puchnie. My w dzieciństwie bawiliśmy się bardziej kreatywnie, procą z patyków, kolby kukurydzy z włosami to były lalki, na odpuście kupowałyśmy koraliki i różne inne “bibelotki”, błotne kuchnie polowe z puszkami zamiast garnków, budowaliśmy domek na drzewie w lesie, w wakacje codziennie od rana do wieczora na dworze urzędowaliśmy, w zimie budowaliśmy igloo, zabawki były różne, to była róznorodna codzienność i najlepsza zabawa:)

 2. Aga says:

  Dziekuje za recenzje😀 Mamy juz calkiem pokazna kolekcje lego duplo. Ostatnio coreczka poprosila o kolejne zwierzatka. Zakupilam na ali. Faktycznie nie wile roznia sie od oryginalow. Jednak nabralam watpliwosci czy aby nie zawieraja szkodliwych dla dziecka substancji. Czy jest taka mozliwosc sprawdzenia tego? Czy te klocki z ali posiadaja ceryfikaty?

  1. Maggie says:

   Nie wiem, my w dzieciństwie bawiliśmy się patykami, kamykami czy puszkami bez sztucznych certyfikatów i żyjemy :) Myślę, że nie ma co popadać w paranoję :)

 3. Magda says:

  ciekawe te figurki, a czy wlosy mozna odczepic?

  1. Maggie says:

   Nie, są zintegrowane jak w Duplo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *